Експерт: Моторола більше не жилець

07

Апр 2015

Експерт: Моторола більше не жилець

; Коментировать

Справа йде на лічені дні або навіть часи.

Таку думку Патріоти України дізналися від фахівця в області «плаща та кинджалу», котрий люб’язно поділився думками з dialog.ua На думку експерта, висока ймовірність того, що вже вранці з’являться новини про те, що Моторола заарештований яким-небудь підрозділом ДНР, а НВФ «Спарта» роззброєне. Причин цьому може бути декілька і головна з них полягає в тому, що своїм визнанням Павлов кинув тінь на ті PR-міфи про «ідейних і високоморальних ополченців», які будувалися в ДНР та Росії.

Непривабливо після слів Павлова «Хочу вбивати і буду» виглядають і ті росіяни, які воюють на Донбасі на стороні ДНР, адже Моторола не є корінним жителем Донеччини і приїхав до сюди з Краснодарського краю. Після такого всі росіяни, що воюють на боці ДНР, не виглядають «поборниками русского мира», швидше їх можна назвати своєрідними любителями сафарі на українських військових. До речі, така ідея промайнула навіть у російських ЗМІ після стрільбищ Пореченкова в донецькому аеропорту.

Патріоти України до того ж мають зазначити ще один аспект, про який не згадав експерт. Зізнання Мотороли нанесло ще важкий удар по пропагандистській машині Кремля. Адже з літа 2014 року, садиста-Моторолу, що ще з підліткових років полюбляв лити кров, підносили як такого собі «рубаху-парня», лихого, безшабашного але «доброго» отамана з душею нарозхрист. Словом «икону русского мира».

Приймав в Донецьку відомих і популярних росіян, апологетів Рашизму. І тут ця «ікона» виявилася залитою кров’ю, як і «русский мир», що породив цього упиря. Одним словом шок. Єдиним варіантом зберегти своє жалюгідне життя зараз є втеча з Донецька до Росії. Але визнання Мотороли може бути доказом у будь-якому суді, в тому числі і в російському. Тому навіть на батьківщині Павлова може чекати вельми непривабливе майбутнє.

Читайте также: Донецк. Любитель селфи продолжает раскрывать технику российской гибридной армии

Ще один важливий факт, на який звернув увагу експерт, це психологічний стан Мотороли. Наявні психологічна травма і дивіантний стан. Найімовірніше, те, що сказав рашист в відеоролику є правдою. Якщо аналізувати тембр і тональність голосу «польового командира», то він хвилюється і намагається виговоритися. Звичайно, навряд чи можна порівнювати визнання Павлова зі сповіддю, але при першій можливості він постарався так би мовити полегшити душу. Як діятиме сам Моторола після такого визнання залишається загадкою і тут можливі будь-які сюрпризи.

 Патріоти України

Опубликовано в Мир

Оставить комментарий

22

Сен 2014

У Дніпропетровську місцевий житель зарізав переселенця

Коментировать Tags: У Дніпропетровську місцевий житель зарізав переселенця

Трагедія сталася у селі Кіровське на Дніпропетровщині. У розпал сварки 26-річний місцевий житель схопив ножа та вдарив 28-річного переселенця із Донецької області. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Криворожские бойцы получили подкрепление под Донецким аэропортом

Коментировать Tags: Криворожские бойцы получили подкрепление под Донецким аэропортом

Криворожане, которые сейчас отбивают атаки террористов в Донецком аэропорту, получили долгожданную помощь от руководства АТО.

Подробнее...

11

Сен 2014

Казначейство в Днепропетровске "зажало" 600 тыс. грн. на подготовку школ

Коментировать Tags: Казначейство в Днепропетровске

При вмешательстве прокуратуры казначейской службой выплачено почти 600 тысяч гривен кредиторской задолженности, которая образовалась перед подрядчиками за подготовку школ к отопительному сезону.

Подробнее...

09

Сен 2014

Криворожские предприниматели прячут от военкомов КАМАЗы

Коментировать Tags: Криворожские предприниматели прячут от военкомов КАМАЗы

В Кривом Роге в отношении должностных лиц двух частных предприятий начато уголовные производства за умышленное сокрытие от работников военного комиссариата транспортных средств. 

Подробнее...

08

Сен 2014

В Днепропетровске задержали шпиона от «Самурая»

Коментировать Tags: В Днепропетровске задержали шпиона от «Самурая»

В Днепропетровске Служба безопасности Украины задержала подполковника милиции в отставке, которого подозревают в содействии боевикам так называемой "Донецкой народной республики".

Подробнее...

06

Сен 2014

Як Дніпропетровщина готується боронитись від військового вторгнення та якої допомоги потребує?

Коментировать Tags: Як Дніпропетровщина готується боронитись від військового вторгнення та якої допомоги потребує?

Про те, як Дніпропетровщина готується до можливого військового вторгнення та якої спеціальної допомоги потребує від Львівщини, говорили учасники чергового он-лайн Інтернет-відеомосту між Дніпропетровськом та Львовом, який відбувся 1 вересня 2014 року у прес-клубі ДОО НСЖУ.

Подробнее...