Чехія слідом за Польщею відмовляється впускати путінських байкерів

25

Апр 2015

Чехія слідом за Польщею відмовляється впускати путінських байкерів

; Коментировать

Вчора в Празі біля будівлі адміністрації уряду Чехії пройшов мітинг проти приїзду групи мотоциклістів з клубу "Нічні вовки" до Чехії, передає "Радіо Прага".Відразу кілька громадських рухів і партій передали кабінету міністрів країни листи з вимогою заборонити проїзд байкерів по республіці. Отримав уряд і петицію. Її створення - це громадська ініціатива, петиція розміщена в інтернеті, на даний момент її підписало вже більше тисячі громадян Чехії.

"Ми вважаємо, що їхню акцію варто розглядати в двох напрямках. Пропаганда, політичні цілі. Але також ми отримуємо певні сигнали та інформацію, що їх пересування може створити і загрозу безпеці країни", - заявив один з авторів петиції Томаш Пешінскій.

Нагадаємо, сьогодні російський байкерський клуб "Нічні Вовки" починає "європейське турне". З нагоди майбутнього Дня Перемоги мотоциклісти під проводом особистого друга Володимира Путіна Олександра Залдостанова на прізвисько "Хірург" відправляються з Москви до Німеччини. Їхній шлях лежить і через Чехію та Польщу. Остання, як відомо, відмовилась пропускати "вовків". 

 

http://gazeta.ua/articles/life/_cehiya-slidom-za-polscheyu-vidmovlyayetsya-vpuskati-putinskih-bajkeriv/622987

Опубликовано в Мир

Оставить комментарий

22

Сен 2014

У Дніпропетровську місцевий житель зарізав переселенця

Коментировать Tags: У Дніпропетровську місцевий житель зарізав переселенця

Трагедія сталася у селі Кіровське на Дніпропетровщині. У розпал сварки 26-річний місцевий житель схопив ножа та вдарив 28-річного переселенця із Донецької області. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Криворожские бойцы получили подкрепление под Донецким аэропортом

Коментировать Tags: Криворожские бойцы получили подкрепление под Донецким аэропортом

Криворожане, которые сейчас отбивают атаки террористов в Донецком аэропорту, получили долгожданную помощь от руководства АТО.

Подробнее...

11

Сен 2014

Казначейство в Днепропетровске "зажало" 600 тыс. грн. на подготовку школ

Коментировать Tags: Казначейство в Днепропетровске

При вмешательстве прокуратуры казначейской службой выплачено почти 600 тысяч гривен кредиторской задолженности, которая образовалась перед подрядчиками за подготовку школ к отопительному сезону.

Подробнее...

09

Сен 2014

Криворожские предприниматели прячут от военкомов КАМАЗы

Коментировать Tags: Криворожские предприниматели прячут от военкомов КАМАЗы

В Кривом Роге в отношении должностных лиц двух частных предприятий начато уголовные производства за умышленное сокрытие от работников военного комиссариата транспортных средств. 

Подробнее...

08

Сен 2014

В Днепропетровске задержали шпиона от «Самурая»

Коментировать Tags: В Днепропетровске задержали шпиона от «Самурая»

В Днепропетровске Служба безопасности Украины задержала подполковника милиции в отставке, которого подозревают в содействии боевикам так называемой "Донецкой народной республики".

Подробнее...

06

Сен 2014

Як Дніпропетровщина готується боронитись від військового вторгнення та якої допомоги потребує?

Коментировать Tags: Як Дніпропетровщина готується боронитись від військового вторгнення та якої допомоги потребує?

Про те, як Дніпропетровщина готується до можливого військового вторгнення та якої спеціальної допомоги потребує від Львівщини, говорили учасники чергового он-лайн Інтернет-відеомосту між Дніпропетровськом та Львовом, який відбувся 1 вересня 2014 року у прес-клубі ДОО НСЖУ.

Подробнее...