Мир

Чехія слідом за Польщею відмовляється впускати путінських байкерів

Коментировать

Вчора в Празі біля будівлі адміністрації уряду Чехії пройшов мітинг проти приїзду групи мотоциклістів з клубу "Нічні вовки" до Чехії, передає "Радіо Прага".Відразу кілька громадських рухів і партій передали кабінету міністрів країни листи з вимогою заборонити проїзд байкерів по республіці. Отримав уряд і петицію. Її створення - це громадська ініціатива, петиція розміщена в інтернеті, на даний момент її підписало вже більше тисячі громадян Чехії.

Подробнее ...

Експерт: Моторола більше не жилець

Коментировать

Справа йде на лічені дні або навіть часи.

Таку думку Патріоти України дізналися від фахівця в області «плаща та кинджалу», котрий люб’язно поділився думками з dialog.ua На думку експерта, висока ймовірність того, що вже вранці з’являться новини про те, що Моторола заарештований яким-небудь підрозділом ДНР, а НВФ «Спарта» роззброєне. Причин цьому може бути декілька і головна з них полягає в тому, що своїм визнанням Павлов кинув тінь на ті PR-міфи про «ідейних і високоморальних ополченців», які будувалися в ДНР та Росії.

Непривабливо після слів Павлова «Хочу вбивати і буду» виглядають і ті росіяни, які воюють на Донбасі на стороні ДНР, адже Моторола не є корінним жителем Донеччини і приїхав до сюди з Краснодарського краю. Після такого всі росіяни, що воюють на боці ДНР, не виглядають «поборниками русского мира», швидше їх можна назвати своєрідними любителями сафарі на українських військових. До речі, така ідея промайнула навіть у російських ЗМІ після стрільбищ Пореченкова в донецькому аеропорту.

Патріоти України до того ж мають зазначити ще один аспект, про який не згадав експерт. Зізнання Мотороли нанесло ще важкий удар по пропагандистській машині Кремля. Адже з літа 2014 року, садиста-Моторолу, що ще з підліткових років полюбляв лити кров, підносили як такого собі «рубаху-парня», лихого, безшабашного але «доброго» отамана з душею нарозхрист. Словом «икону русского мира».

Приймав в Донецьку відомих і популярних росіян, апологетів Рашизму. І тут ця «ікона» виявилася залитою кров’ю, як і «русский мир», що породив цього упиря. Одним словом шок. Єдиним варіантом зберегти своє жалюгідне життя зараз є втеча з Донецька до Росії. Але визнання Мотороли може бути доказом у будь-якому суді, в тому числі і в російському. Тому навіть на батьківщині Павлова може чекати вельми непривабливе майбутнє.

Читайте также: Донецк. Любитель селфи продолжает раскрывать технику российской гибридной армии

Ще один важливий факт, на який звернув увагу експерт, це психологічний стан Мотороли. Наявні психологічна травма і дивіантний стан. Найімовірніше, те, що сказав рашист в відеоролику є правдою. Якщо аналізувати тембр і тональність голосу «польового командира», то він хвилюється і намагається виговоритися. Звичайно, навряд чи можна порівнювати визнання Павлова зі сповіддю, але при першій можливості він постарався так би мовити полегшити душу. Як діятиме сам Моторола після такого визнання залишається загадкою і тут можливі будь-які сюрпризи.

 Патріоти України

Подробнее ...

Люблю Белую Церковь

Коментировать

Бе́лая Це́рковь (укр. Біла Церква, летопись. Юрьев, Гюргев, Святой Георгий на Руси) — город областного подчинения в Киевской области Украины, экономический и культурный центр Столичного экономического района, также климатический и бальнеологический курорт, расположенный в 80 км к югу от Киева на реке Рось.

Подробнее ...
Страница 1 из 4