Днепропетровск

Казначейство в Днепропетровске "зажало" 600 тыс. грн. на подготовку школ

Коментировать

При вмешательстве прокуратуры казначейской службой выплачено почти 600 тысяч гривен кредиторской задолженности, которая образовалась перед подрядчиками за подготовку школ к отопительному сезону.

Подробнее ...

Як Дніпропетровщина готується боронитись від військового вторгнення та якої допомоги потребує?

Коментировать

Про те, як Дніпропетровщина готується до можливого військового вторгнення та якої спеціальної допомоги потребує від Львівщини, говорили учасники чергового он-лайн Інтернет-відеомосту між Дніпропетровськом та Львовом, який відбувся 1 вересня 2014 року у прес-клубі ДОО НСЖУ.

Подробнее ...

В Днепропетровской области раскрыли деятельность «конвертационного центра», в котором «отмыли» 50 млн грн

Коментировать

Сотрудниками Миндоходив Днепропетровщины разоблачен межрегиональный «конвертационный центр», в котором путем противоправный сделок в теневой оборот выведено около 50 млн. грн.

Подробнее ...

Депутат Дніпродзержинської міськради не уникне покарання за вбивство?

Коментировать

Батько збитого насмерть Михайла Молчанова, який був єдиною дитиною в родині, не певен, що винні понесуть законне покарання, адже убивця – посадовець та дружина депутата Дніпродзержинської міськради.

Подробнее ...

У Дніпропетровську затримали двох терористів, що планували будівлю ОДА, залізничний міст та міські трубопроводи

Коментировать

Оперативники УБОЗ УВС у Дніпропетровській області спільно зі співробітниками УСБУ та за участю бійців спецпідрозділу «Сокіл» і «Альфа» затримали двох членів терористичної групи, які займалися підготовкою до серії терористичних актів. 

Подробнее ...

Як живеться переселенцям в Павлограді

Коментировать

Про те, як живеться вимушеним переселенцям в Павлограді, яким чином вирішуються їх потреби та які проблеми виникають у зв’язку із приїздом в наше місто чималої кількості людей зі східних регіонів країни розповіли в Координаційному штабі при павлоградському міськвиконкомі, котрий займається проблемами переселенців.

Подробнее ...
Страница 1 из 2