ЄС ухвалить рішення щодо угоди про Brexit до кінця тижня, - Макрон

08

Окт 2019

ЄС ухвалить рішення щодо угоди про Brexit до кінця тижня, - Макрон

; Коментировать


Президент Франції Еммануель Макрон заявив прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону, що Європейський Союз до кінця тижня ухвалить рішення, чи буде можливою оновлена угода про вихід Великої Британії з ЄС

Про це повідомляє BBC. Об этом сообщает tp0622.in.ua со ссылкой на СМИ.

Французький лідер заявив, що переговори варто провести максимально швидко, щоб побачити, чи не порушить нову угоду принципи ЄС.

"Переговори в найближчі дні повинні тривати швидко з командою Мішеля Барньє, щоб оцінити наприкінці тижня, можлива угода, яка поважає принципи Європейського Союзу", — цитує Макрона французький чиновник.

У свою чергу Джонсон заявив, що ЄС не слід обманюватися, що буде затримка з Brexit після 31 жовтня. Однак, за його словами, закон вимагає, щоб він просив відкласти вихід, якщо він не буде погоджений до 19 жовтня.

  • 3 жовтня Європейський парламент відхилив останню пропозицію Великої Британії щодо виходу країни зі складу Європейського Союзу (Brexit).
  • Перед цим Борис Джонсон зробив ЄС чергову пропозиція по виходу країни зі складу Союзу. За словами Джонсона, в ній говориться, що не буде ніяких перевірок на ірландській кордоні або поблизу нього.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/yes_ukhvalyt_rishennya_schodo_ugody_pro_brexit_do_kincya_tyzhnya_makron”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

22

Сен 2014

У Дніпропетровську місцевий житель зарізав переселенця

Коментировать Tags: У Дніпропетровську місцевий житель зарізав переселенця

Трагедія сталася у селі Кіровське на Дніпропетровщині. У розпал сварки 26-річний місцевий житель схопив ножа та вдарив 28-річного переселенця із Донецької області. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Криворожские бойцы получили подкрепление под Донецким аэропортом

Коментировать Tags: Криворожские бойцы получили подкрепление под Донецким аэропортом

Криворожане, которые сейчас отбивают атаки террористов в Донецком аэропорту, получили долгожданную помощь от руководства АТО.

Подробнее...

11

Сен 2014

Казначейство в Днепропетровске "зажало" 600 тыс. грн. на подготовку школ

Коментировать Tags: Казначейство в Днепропетровске

При вмешательстве прокуратуры казначейской службой выплачено почти 600 тысяч гривен кредиторской задолженности, которая образовалась перед подрядчиками за подготовку школ к отопительному сезону.

Подробнее...

09

Сен 2014

Криворожские предприниматели прячут от военкомов КАМАЗы

Коментировать Tags: Криворожские предприниматели прячут от военкомов КАМАЗы

В Кривом Роге в отношении должностных лиц двух частных предприятий начато уголовные производства за умышленное сокрытие от работников военного комиссариата транспортных средств. 

Подробнее...

08

Сен 2014

В Днепропетровске задержали шпиона от «Самурая»

Коментировать Tags: В Днепропетровске задержали шпиона от «Самурая»

В Днепропетровске Служба безопасности Украины задержала подполковника милиции в отставке, которого подозревают в содействии боевикам так называемой "Донецкой народной республики".

Подробнее...

06

Сен 2014

Як Дніпропетровщина готується боронитись від військового вторгнення та якої допомоги потребує?

Коментировать Tags: Як Дніпропетровщина готується боронитись від військового вторгнення та якої допомоги потребує?

Про те, як Дніпропетровщина готується до можливого військового вторгнення та якої спеціальної допомоги потребує від Львівщини, говорили учасники чергового он-лайн Інтернет-відеомосту між Дніпропетровськом та Львовом, який відбувся 1 вересня 2014 року у прес-клубі ДОО НСЖУ.

Подробнее...