У Миколаєві встановили екологічний рекорд

05

Окт 2019

У Миколаєві встановили екологічний рекорд

; Коментировать

У місті Миколаїв на Львівщині передали 148 кг використаних батарейок для подальшої переробки. Збором батарейок займалось ПрАТ "Миколаївцемент" та громада міста. Їх кількість стала рекордною — подію зафіксували та занесли до Книги рекордів України.

Як повідомив голова правління ПрАТ "Миколаївцемент" Євген Полулєх, батарейки збирали всі: і працівники цементного заводу, і місцеві мешканці з лютого цього року. Об этом сообщает diletant.in.ua со ссылкой на СМИ.


"Рекорд став результатом втілення Екологічної політики міжнародної Групи СRH, до складу якої входить підприємство. Це комплекс заходів, спрямованих на збереження клімату, захист від забруднення та раціонального використання водних ресурсів та збереження біологічного різноманіття нашої планети", — зазначив Євген Полулєх.


Він розповів, що ще в 2015 році було укладено Меморандум про співпрацю між міською та районною владою про відповідальне поводження з відходами.


Під час зважування зібраних батарейок був присутній представник Книги рекордів України Ігор Підчібій, який зафіксував кількість та заявив про встановлення національного рекорду.


"Моє завдання було просто спостерігати та зафіксувати. Зібрано загалом 148 кілограм. Це занесено в Книгу рекордів України в категорію «масові заходи, екологія", — пояснив Ігор Підчібій.


Менеджер з охорони навколишнього середовища ПрАТ "Миколаївцемент" Юлія Гіке наголосила на тому, що роздільний збір і відповідальна утилізація батарейок сприятиме захисту ґрунтів та води від забруднення.


"У ситуації з відпрацьованими батарейками йдеться про потрапляння у ґрунт і в наші річки шкідливих для людини хімічних елементів. Якщо їхній зміст перевищено в воді, то це може викликати невиліковні хвороби. Ми долаємо цю проблему разом із громадою. У 2012 році Миколаївцемент ініціював збір відпрацьованих батарейок на території підприємства, а з 2015 року розповсюдив цю ініціативу серед громади міста і району", — наголосила вона.


Встановлення рекорду відбулось в рамках Дня відкритих дверей на ПрАТ "Миколаївцемент" на честь 20-річчя CRH в Україні

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_mykolaievi_vstanovyly_ekologichnyy_rekord_327672.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

22

Сен 2014

У Дніпропетровську місцевий житель зарізав переселенця

Коментировать Tags: У Дніпропетровську місцевий житель зарізав переселенця

Трагедія сталася у селі Кіровське на Дніпропетровщині. У розпал сварки 26-річний місцевий житель схопив ножа та вдарив 28-річного переселенця із Донецької області. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Криворожские бойцы получили подкрепление под Донецким аэропортом

Коментировать Tags: Криворожские бойцы получили подкрепление под Донецким аэропортом

Криворожане, которые сейчас отбивают атаки террористов в Донецком аэропорту, получили долгожданную помощь от руководства АТО.

Подробнее...

11

Сен 2014

Казначейство в Днепропетровске "зажало" 600 тыс. грн. на подготовку школ

Коментировать Tags: Казначейство в Днепропетровске

При вмешательстве прокуратуры казначейской службой выплачено почти 600 тысяч гривен кредиторской задолженности, которая образовалась перед подрядчиками за подготовку школ к отопительному сезону.

Подробнее...

09

Сен 2014

Криворожские предприниматели прячут от военкомов КАМАЗы

Коментировать Tags: Криворожские предприниматели прячут от военкомов КАМАЗы

В Кривом Роге в отношении должностных лиц двух частных предприятий начато уголовные производства за умышленное сокрытие от работников военного комиссариата транспортных средств. 

Подробнее...

08

Сен 2014

В Днепропетровске задержали шпиона от «Самурая»

Коментировать Tags: В Днепропетровске задержали шпиона от «Самурая»

В Днепропетровске Служба безопасности Украины задержала подполковника милиции в отставке, которого подозревают в содействии боевикам так называемой "Донецкой народной республики".

Подробнее...

06

Сен 2014

Як Дніпропетровщина готується боронитись від військового вторгнення та якої допомоги потребує?

Коментировать Tags: Як Дніпропетровщина готується боронитись від військового вторгнення та якої допомоги потребує?

Про те, як Дніпропетровщина готується до можливого військового вторгнення та якої спеціальної допомоги потребує від Львівщини, говорили учасники чергового он-лайн Інтернет-відеомосту між Дніпропетровськом та Львовом, який відбувся 1 вересня 2014 року у прес-клубі ДОО НСЖУ.

Подробнее...